3 lipca 2014

Szkoła Szczeniąt – Gwen Balley

f-szkola-szczeniataaaaaaaaaaaa

 

 

Czołowa brytyjska specjalistka w dziedzinie zachowania i szkolenia psów przedstawia kompletny cykl ćwiczeń, od podstawowych do zaawansowanych, dzięki którym będziesz miał szczenię doskonałe. Dowiesz się, jak bez kar i przemocy można szczeniaka w każdym wieku wychować na posłusznego towarzysza. Liczne fotografie ułatwią Ci prawidłowe wykonywanie opisanych ćwiczeń, krok po kroku. Układ książki
i metodyka szkolenia gwarantują, że szczenię uczyć się będzie bez stresów, w swobodny
i naturalny sposób.

 

 

Moja opinia.
Tę krótką ale bardzo treściwą publikację czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Jest to kompleksowy poradnik, który przyda się nie tylko początkującym opiekunom psów. W książce opisane są zarówno ćwiczenia, recepty na sukces. jak i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy pomoc w rozmaitych problemach, które napotkać możemy w trakcie szkolenia.
Polecam przeczytać tę książkę KAŻDEMU kto zamierza opiekować się młodym, pełnym energii i nie zawsze mądrych pomysłów psem, a także osobom, które chcą pracować ze szczeniakiem by nauczyć go podstawowych zasad dobrego zachowania.
Nie ze wszystkimi metodami autorki mogę się zgodzić, ale trzeba wziąć jednak pod uwagę datę wydania publikacji oraz liczyć się z tym,że techniki szkolenia od tamtych czasów bardzo się rozwijają.