5 sierpnia 2014

Miłośnicy psów – Joël Dehasse

AVT_Jol-Dehasse_3138

babelio.com

Dehasse Joel – urodził się 19 lutego 1956 w Brukseli. Jest trenerem zachowania i ochrony zwierząt; Specjalizuje się w zachowaniach zwierząt (głównie psów i kotów), a także w interakcji między człowiekiem, a zwierzęciem. Jest doktorem medycyny weterynarii na Uniwersytecie w Liège (1979), behawiorystą (1998) specjalizującym się w terapii rodzinnej, członkiem Europejskiego Kolegium Weterynarii Behawioralnej (ECAWBM). Międzynarodowy prelegent, twórca kilku belgijskich i europejskich związków behawioralnych (ESVCE, ECVBM-CA). Jest autorem licznych artykułów oraz książek o tematyce popularnonaukowej, a także organizatorem szkoleń z coachingu w zachowaniu zwierząt. Jedyną jego przetłumaczoną na język polski publikacją jest „Agresja u psów”.

agresja_u_psow

Informacje zawarte we wpisie przetłumaczone zostały z języka francuskiego i mogą być niestety nie dokładne. Źródłem jest wikipedia.

 

 • Ola

  Dziękuję za tyle wspaniałych komentarzy na moim blogu,bardzo miło słyszeć takie słowa! 🙂
  Zaraz zabieram się za czytanie i nadrabianie tego, wcześniej tu nie trafiłam a zapowiada się ciekawie :).
  Pozdrawiam bardzo 🙂

  • Witaj 😉
   Szczerze pisząc nie spodziewałam się Ciebie tutaj 😉 Dziękuję!
   Ni masz za co dziękować, piszczę-mówię co myślę.
   Prawda jest taka, że na moim blogu mam mnóstwo zaległości, z czasem postaram się je nadrobić, ale cieszę się żen według Ciebie zapowiada się ciekawie. To jest już malutki kopniak dla mnie abym robiła to, co robię 😉 Jeszcze raz dziękuję!
   Pozdrawiam