8 kwietnia 2014

MACED mięsne paszteciki mix

DSCN5893

 

kolejna recenzja smakołyków firmy MACED
Przysmak przypadł do gustu mojemu psu, kursantom oraz psiakom schroniskowym.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy MACED

 

Czy są smaczne?
Mojemu psu zasmakowały po pewnym czasie, a dodam, że jest on niezłym łasuchem. Musiał się do nich przekonać i dopiero z czasem zasmakował w mięsnych pasztecikach.

Jak pachną?
Według mnie troszkę pachną mięsem, a zdecydowanie mocniej czuć nutkę ziół.

Czy da się je podzielić?
Tak, ale ja nie widzę sensu ponieważ są bardzo małe i nadają się głównie dla mniejszych psów. Można je podzielić ręcznie choć łatwiej zrobić to przy pomocy noża.

Jaka jest ich twardość – chrupkość?
Są dość twarde i kruche.

Czy nadają się do szkolenia?
Tak, są małe a więc zalecałabym skarmiać nimi małe psy choć i większe jak mój pies (bokser) też ze smakiem je zjadają. Paszteciki są małe, lekkie i suche.

Czy nadają się do KONGa?
Owszem. W KONGu mieści się ich całkiem spora ilość, dlatego ja używam ich w połączeniu z innymi smakołykami MACED,. A poza tym trzeba wziąć pod uwagę ich niewielkie rozmiary ponieważ otwory KONGa są zdecydowanie większe od pasztecików i  łatwo wypadają one z zabawki.

SKŁAD  I ANALIZA
BRAK!

Zastrzeżenia
Brak składu, analizy a także daty przydatności na opakowaniu, ale mam nadzieję, że tylko na moim słoiczku ich nie było. Paszteciki mogłyby być w różnych rozmiarach dostosowanych do ras psów a także do ich wagi. Dla mojego boksera są one zdecydowanie za małe.


DSCN5933  DSCN5934

Czy kupię je ponownie?
Tak, jeśli moim klientem będzie pies małej rasy.

Podsumowanie
MACED mięsne paszteciki mix to dobre smakołyki do szkolenia psów jak i do użytku codziennego. Nadają się do KONGa, ale trzeba uważać aby smaczki nie wypadły z zabawki zbyt szybko ponieważ są dużo mniejsze od otworów zabawek KONG (mówię o rozmiarach zabawki dostosowanej dla boksera – XL XXL). Nie każdy psiak będzie chciał spróbować pasztecików ze względu na ich ziołowy zapach.

  • TurkusowaIza

    Z tego co tu wyczytałam, to smakołyki są świetne dla mojego psa. Reksio jest mały, więc są odpowiednich rozmiarów. Wyglądają apetycznie. Myślę, że je kupie. 😉

  • Nie pozostaje mi nic więcej jak tylko życzyć smacznego! 😉
    Napisz swoje zdanie i pierwsze wrażenia po spróbowaniu tych smakołyków. Jak Reksio zareagował, jak chętnie je jadł itp.
    Pozdrawiam